Вопрос-ответ.РАЗНОЕ!!!

Axle
Дальнобойщик
Дальнобойщик

Re: Вопрос-ответ.РАЗНОЕ!!!

Повідомлення Axle » 14 квітня 2017, 10:18

Да, судячи з каталогу Сакс таки є. Бо екзіст дає два номери 313 484 і 313 482
Але в їхньому каталозі 482 вказано для спортивної підвіски.
Я правильно розумію що наша ППД то "heavy duty suspension"? :)
Вкладення
Sachs-cat.jpg
Зображення

maxi-max
Дальнобойщик
Дальнобойщик

Повідомлення maxi-max » 14 квітня 2017, 10:19

Я менял пружины с пакета плохие дороги на европейку, держал их обе в руках, они идентичны просто одна толще соответственно жоще и на том усе))
А аморты думал одинаковые...

maxi-max
Дальнобойщик
Дальнобойщик

Повідомлення maxi-max » 14 квітня 2017, 10:22

Просто выбирай что хочется, как бильштайн, хочешь ставь б4 хочешь б6....одни ближе к стоку, вторые типа по спортивней....
Или я не прав?

Andrii952
Пешеход
Пешеход

Повідомлення Andrii952 » 19 квітня 2017, 13:13

Доброго дня форумчани!
На даний момент в Польщі,купив опель астру 1998,щоб іздити на роботу, по дорозі підгоріла проводка ,пропали повороти,та аварійка....
Був в елекрика він пустив на пряму,(щоб зробити нормально,каже треба лишати машину,знімати панель шукати....на даний момент не має фінансової можливості лишити,тай ціни в них такі,погодині що може вартувати як сама машина)
Але проблема лишилася,щось десь коротить,при довшому включенні поворотів на ліву сторону,горить запобіжник,плавиться дріт на якому цей запобіжник,або підгоряє реле поворотів...(фото)

Хотів зняти плату,з запобіжниками ,відкрутив 3 болта ,не получається зняти...
Є ше варіант зняти спідометр,може там щось побачу, і 3 це знімати цілу передню панель...

Прошу вашої допомоги,та поради,з відки починати шукати,що знімати???
Можливо в когось була така проблема,буду вдячний всім за допомогу
Вкладення
IMG_0359.PNG
На пряму

andj
Новичок
Новичок

Повідомлення andj » 19 квітня 2017, 13:55

Для начала проверьте все лампочки поворотов, чтобы были целые, патроны не коротили, без коррозии. Далее нужно осмотреть проводку от плафонов к блоку предохранителей. Ищите протёртости, скрутки, следы вмешательства.
В салоне нужно снять блок предохранителей, тоже проверить чтобы проводка была целой. Возможно была (есть) сигнализация и она управляла поворотами, блок сигнализации, как правило, находиться в районе предохранителей в салоне.

Andrii952
Пешеход
Пешеход

Повідомлення Andrii952 » 19 квітня 2017, 16:10

andj писав:Для начала проверьте все лампочки поворотов, чтобы были целые, патроны не коротили, без коррозии. Далее нужно осмотреть проводку от плафонов к блоку предохранителей. Ищите протёртости, скрутки, следы вмешательства.
В салоне нужно снять блок предохранителей, тоже проверить чтобы проводка была целой. Возможно была (есть) сигнализация и она управляла поворотами, блок сигнализации, как правило, находиться в районе предохранителей в салоне.

Як зняти блок запобіжникив???
Я відкрутив болти а ,витягнути не можу,ніби щось тримає,,,можливо є якась інструкція,або відео???
Дякую за пораду,лапочки провірив...
Проводку частково,потрібно розшивати салон...
Під лівим крилок знайшов провід(думаю що мінус) був підключений до повороту ,(без нього поворот не працює) він іде до салону по при завісу і до дзеркала, він пошкоджений у двох місцях, може доторкатися до кузова... може цей дріт бути причиною замикання???

Це моя перша машина, досвіду не маю в таких справах)
Дякую

andj
Новичок
Новичок

Повідомлення andj » 21 квітня 2017, 20:14

Начинайте с этого поворотника. Вынимайте самодельный провод, смотрите куда идет, отключайте. Далее восстанавливайте оригинальную проводку.

Как блок снять не знаю.

Забужан
Новичок
Новичок

Повідомлення Забужан » 25 квітня 2017, 20:23

Астра g 2001 г 14 16v.при работающем двиг.отсоидинить клему от датчика на патрубке который идёт к дроселю.робота двиг.должна поменяться?

vigors
Дальнобойщик
Дальнобойщик
Контактна інформація:

Повідомлення vigors » 26 квітня 2017, 09:05

Забужан писав:отсоидинить клему от датчика на патрубке который идёт к дроселю.робота
мається на увазі датчик температури повітря?
п.с. взагалі то з точки зору електрики смикати контакти при навантаженні не можна

TaReN08
Пешеход
Пешеход

Повідомлення TaReN08 » 14 травня 2017, 16:44

20170509_102718.jpg
Менял втулки стабилизатора на Opel Astra G 1.4 2008г. и заметил возле тормозного диска белую клипсу, интересно то что с левой стороны к ней подключен провод, а с правой стороны ничего не подключено. Кто знает что это за клипса и что за датчик к ней подсоединяеться и должно ли на разных сторонах быть по разному?

Відповісти