Незрозумілі стуки Astra H 1.3CDTI

Відповісти
oleg8895
Пешеход
Пешеход

Незрозумілі стуки Astra H 1.3CDTI

Повідомлення oleg8895 » 06 травня 2018, 23:13

Всім привіт. Після покупки авто став помічати таку неприємну ситуацію - якщо зупинитися (наприклад на світлофорі), потім вижати зчеплення і вмикати 1 передачу, то в момент ввімкнення чується глухий одинарний стук. Потім коли розігнати машину на 1 передачі і вижати зчеплення для перемикання на 2, то в момент нажимання зчеплення чується удар, таке відчуння як зчеплення нажимається дуже різко. На інших передачах наче такого не помічаю. З цією проблемою катаюсь вже близько 30 тис. км. Звертався на СТО - приговорили маховик, замінив здуру весь комплект: маховик, зчеплення, вижимний. Витратив багато грошей, але проблема так і не поділася. Пробіг машини близько 200 тис. км. Буду вдячний за будь які поради, а то боюсь їздити на авто на далекі відстані.

maxi-max
Дальнобойщик
Дальнобойщик

Re: Незрозумілі стуки Astra H 1.3CDTI

Повідомлення maxi-max » 08 травня 2018, 07:38

Это и не мог быть маховик...
Вопрос лишь в том какого типа у вас сцепление, на многих дизелях оно демпферное, и именно он и отвечает за то что бы сглаживать толчки, если без него то это скорее норма и оно просто хочет еще более нежного обращения с собой)
Тоесть тут только вам тренироваться в эксплуатации дизеля на механике)

oleg8895
Пешеход
Пешеход

Re: Незрозумілі стуки Astra H 1.3CDTI

Повідомлення oleg8895 » 09 травня 2018, 19:36

В мене маховик демпферний (двохмасовий), а зчеплення просте, класичне, але ведомий диск без демпферних пружин. Я так розумію їхню роль виконує маховик. Заїжав ще на діагностику на декілька СТО і навіть до "дяді Васі" на гаражі, всі схиляються, що проблема всередині в КПП. А до КПП лізти не дуже хочеться. Та й щоб не получилося так як з маховиком.

Відповісти