Автосканер ELM 327

Відповісти
autodiag
Таксист
Таксист
Повідомлень: 41
З нами з: 26 жовтня 2016, 09:48
Авто: Opel AstraH

Автосканер ELM 327

Повідомлення autodiag » 03 березня 2018, 13:20

Зображення

Автосканер ELM 327 являється номером один в топі моїх автомобільних ґаджетів. В мене глючив датчик температури двигуна і я неодноразово звертався на СТО, щоб скинули чек. Потім випадково побачив відеоогляд цього пристрою.

Переваги автосканера це економія грошей на діагностику на СТО і ви будете завжди знати що з вашим авто.


Що він може?
Перечитавши і передивившись велику кількість інформації про автосканер, я можу сказати що він здатен на багато. Від показу реального “пробєгу” автомобіля, до підключення додаткових фішок яких не має в комплектації вашого авто (підсвітка панелі приборів, показ статистики їзди та ін.). Але для використання цих функцій потрібно використовувати додаткове програмне забезпечення.

Пробіжимося по стандартних функціях.
проведення діагностики авто.
виявлення несправностей та видалення їх з пам’яті комп’ютера (скидує чеки, які горять).
використання автосканера у ролі бортового комп’ютера. Всі дані вашого автомобіля будуть відображатися на екрані вашого телефону (середнє використання пального на 100 км, середня швидкість і т.д.)
відображення показників тахометра та спідометра.
автосканер показує температуру двигуна та рідин автомобіля.


До яких авто підходить?
Підходить до автомобілів зі стандартом OBD-2 (16-контактний вхід). Цей стандарт впровадився спочатку на американських автомобілях з 1995 року, а потім вже на європейських (бензинові з 2000 року, дизельні з 2003 року).

Як його підключити?
Перш за все потрібен телефон чи планшет з операційною системою Android. На нього потрібно інсталювати програму для роботи з вашим адаптором. Їх існує багато але найбільш функціональна Torque_pro. Вона платна в Плей Маркеті (2$), але її безкоштовно можна скачати з інтернету (я завантажував по цьому посиланню http://android-all-free.ru/soft/563-tor ... droid.html).
Наступний крок встановити адаптер в ройз’єм і включити “зажиганіє”. Підключитись до адаптера через bluetooth телефону, ввівши пін-код 1234. Потім заходимо в програму Torque_pro. Іноді потрібно зайти в настройки і в настройках bloetooth підключення обрати OBD адаптер, а іноді підключається автоматично. Почекати щоб автосканер підключився до комп’ютера вашого авто, сигналом для цього буде іконка автомобіля.

Можливо комусь потрібно купити автосканер, це не для реклами, а перевірене місце де я брав http://www.automida.com.ua/?product=avt ... -2-1-obd-2

Відповісти