Куплю трехстрочный дисплей

Ігор
Развозчик пиццы
Развозчик пиццы

Re: Куплю трехстрочный дисплей

Повідомлення Ігор » 24 грудня 2014, 19:05

kollin писав:крім такого як у тебе всі можуть показувати розхід і ще кучу всяких показників. Але неу всіх вон активовані (економлять на програмуванні) але запустити цю функцію можна на автосервісі за додаткові 200-400грн . І так треба до них звертатися бо пришивати до машини дисплей обовязово, правда це можуть робити і часники
зрозумів,попробую купити на алегро

Ігор
Развозчик пиццы
Развозчик пиццы

Повідомлення Ігор » 06 грудня 2015, 13:08

Всім привіт!Придбав з допомогою форумчанина BENavto(доречі хороша,відповідальна людина) дисплей BID на польському сайті алегро.Знаю,що не кращий варіант,але мене влаштовує. По словах продавця дисплей обнулений.Тепер маю мороку як його подружити з авто.В моій місцевості спеціаліста,який би міг це зробити не знайшов.Є знайомий який має ор-сом,але він також боіться за це братись,бо ще такого не робив.Получається вихід один-іхати до офіціалів,але бажання іхати до них немає зовсім.Може хто робив цю процедуру опкомом? Чи проблематично це робити обкомом,які можуть бути наслідки після якихось неправильних дій іт.д. Я так розумію,що якщо дисплей обнулений,тоді я можу сам зняти свій який з кнопочкоми і поставити цей,а після цього іхати і робити слідуючі операціі,чи мій дисплей потрібно спочатку відшити і тільки після цього знімати і ставити інший.

Ник78
Модератор
Модератор

Повідомлення Ник78 » 06 грудня 2015, 14:28

В нете есть подробное пошаговое описание как при помощи опкома соединить. Берешь у кореша прибор и вперед)))))
Красиво жить не запретишь - но помешать можно!

Ігор
Развозчик пиццы
Развозчик пиццы

Повідомлення Ігор » 06 грудня 2015, 15:05

Все таки спочатку хочу взнати більше інформаціі ,так мій дисплей з кнопками потрібно відшивати? Я до того,що хочу сам свій зняти а новий поставити а тоді уже іхати до цього ж коріша і вирі шувати дальше. Але якщо потрібно відшивати мій тоді все потрібно робити на місці(в кореша). Правильно?

Ігор
Развозчик пиццы
Развозчик пиццы

Повідомлення Ігор » 06 грудня 2015, 19:33

Ось по цій інструкціі робити;
Отшиваем !
1. Подключаем OP-COM. Включаем зажигание. Заходим в Diagnostics ---> год машины например 2007 ---> модель например ASTRA H ---> Infotainment System ---> EHU (Entertainment Head Unit) ---> тыкаем на кнопку Programming ---> и там выбираем Anti Theft Protection Disabled ---> вводим код CARPASS ---> жмем ОК ---> мафон и дисплей перезагружаются и на дисплее видим DISPLAY SAFE и RADIO SAFE поочередно при этом пикает в динамиках каждые несколько секунд. Это значит что мафон и дисплей успешно отвязаны от машины и друг от друга.
2. Выключаем Зажигание. Вынимаем дисплей либо мафон (зависит от того что будем менять)
3. Устанавливаем новый отшитый дисплей либо отшитый мафон (зависит от того что будем менять). Включаем зажигание. На дисплее видим DISPLAY SAFE и RADIO SAFE поочередно при этом пикает в динамиках каждые несколько секунд.

Конфигурация CAN
4. Заходим в Diagnostics ---> год машины например 2007 ---> модель например ASTRA H ---> Infotainment System ---> DIS (INFO DISPLAY TID BID GID CID) ---> тыкаем на кнопку Programming и там есть пункты Program High Speed CAN-Bus Configuration, Program Mid Speed CAN-Bus Configuration и Program Low Speed CAN-Bus Configuration (три кнопочки). Так вот зайти в Program Mid Speed CAN-Bus Configuration и выставить Present или Not Present в зависимости от того какие устройства есть в машине а каких нет. Тоже самое и в Program Low Speed CAN-Bus Configuration по желанию.

! Пришиваем !
5. Далее заходим в Diagnostics ---> год машины например 2007 ---> модель например ASTRA H ---> Infotainment System ---> EHU (Entertainment Head Unit) ---> тыкаем на кнопку Programming ---> и там выбираем Anti Theft Protection Enabled ---> вводим код CARPASS ---> жмем ОК ---> мафон и дисплей перезагружаются надписи DISPLAY SAFE и RADIO SAFE исчезают. Пикание пропадает и вы наслаждаетесь новым дисплеем либо музыкой.

При этом в любой момент зайдя в Diagnostics ---> год машины например 2007 ---> модель например ASTRA H ---> Infotainment System ---> DIS (INFO DISPLAY TID BID GID CID) ---> Measuring Blocks можно посмотреть состояние дисплея (I.D. OK для пришитого либо Delivery Mode для отшитого дисплея)

При этом в любой момент зайдя в Diagnostics ---> год машины например 2007 ---> модель например ASTRA H ---> Infotainment System ---> EHU (Entertainment Head Unit) ---> Measuring Blocks можно посмотреть состояние мафона (I.D. OK для пришитого либо Delivery Mode для отшитого мафона)

Если проведя все вышеперечисленные процедуры у вас на дисплее DISPLAY SAFE значит вы неправильно привязали дисплей либо дисплей не был отшит на старой машине.

Если проведя все вышеперечисленные процедуры у вас на дисплее RADIO SAFE и пикает в динамиках значит вы неправильно привязали мафон либо мафон не был отшит на старой машине.[/QUOTE]

Maister
Дальнобойщик
Дальнобойщик

Повідомлення Maister » 10 грудня 2015, 14:50

якщо задача стоїть лише показати расход, я би рекомендував на хобдрайв дивитися,.....але бачу шо вже пізно шось радити...

Ігор
Развозчик пиццы
Развозчик пиццы

Повідомлення Ігор » 11 грудня 2015, 20:10

ще не пізно радити,якщо можна розкажіть детальніше,можна в приват

Maister
Дальнобойщик
Дальнобойщик

Повідомлення Maister » 16 грудня 2015, 14:43

дик, ти вже витратився на приблуду.... :)

1) купуєш ЕЛМ-адаптер (порядка 200грн)
2) ставиш на смартфон чи навік програмульку (бувають різні)
3) налаштування й присоску, чи щось таке,...

й маєш повноцінний БК з витратою

Ігор
Развозчик пиццы
Развозчик пиццы

Повідомлення Ігор » 17 грудня 2015, 19:25

так,дисплей вже є,але всяка різна інформація не помішає. і ЕЛМ-адаптер ,тепер зможу порівняти показники)))

Maister
Дальнобойщик
Дальнобойщик

Повідомлення Maister » 25 грудня 2015, 18:42

1) і які результати порівняння показників?
2) що зручніше у користуванні?

Відповісти